В умовах війни захист автомобіля від небезпеки є особливо актуальним, адже часто це чи не єдиний спосіб пересування, а іноді – шанс врятувати своє життя.
Як мінімізувати ризики пошкодження транспортного засобу, розповідає «Апостроф» .
Щоб захистити автомобіль від вибухової хвилі, можна його сховати:
- у підземному гаражі з міцним перекриттям;
- у наземному «глухому» гаражі (без вікон та дверей, тільки в’їзна брама) з товстими стінами та залізобетонним дахом;
- за бетонним або цегляним парканом (потрібно ставити автомобіль так, щоб паркан захистив автомобіль від потенційних куль та уламків, але у разі падіння не придавив автомобіль);
- у металевому гаражі (гірший варіант захисту авто, але навіть він здатний захистити авто від невеликих уламків та шматків облицювання, яке летітиме з сусідніх будівель).
Реклама
Зазначається, якщо варіантів більше немає, можна залишити машину на вулиці, укутавши її в чохол або ковдру – подібний захист також трохи підвищить ймовірність виживання автомобіля.
Щоб захистити авто від мародерів, потрібно діяти не зовсім раціонально, як для умов мирного життя, проте у воєнний час саме такі дії можуть знизити ризик крадіжки авто.
- не закривайте двері машини на замки (так злодії заберуть лише цінні дрібниці (шини, акумулятор, фари) і загалом не ламатимуть авто);
- не влаштовуйте злодіям пасток – це лише дратує їх та спровокує на помсту;
- цінні речі типу запчастин, запасного комплекту коліс та АКБ краще тримати окремо від машини, щоб не втратити одразу все.