Непотрібні електронні функції в авто, які не мають сенсу

Час читання: 2 хв.
0
Непотрібні електронні функції в авто, які не мають сенсу

Автоексперт зазначив, що деякі електронні опції, які нещодавно з’явилися в авто, включаючи преміальні китайські моделі, можуть виявитися не такими корисними для водіїв.

Що ще відомо

Йдеться про такі функції, як:

  • помічники паркування;
  • помічники паркування;
  • танковий розворот (коли автомобіль може розвертатися дома).

Тести показують, що деякі нові системи працюють із перебоями. Звичайно, добре, що подібні технології розробляють та виробники активно їх тестують. Але між експериментами та масовим використанням має пройти певна адаптація. Можливо, у найближчі 5-10 років такі опції стануть стандартом, як це колись сталося із електросклопідйомниками.

Реклама

Сьогодні з’являються машини з дійсно футуристичними функціями. Наприклад, дроти, що літають, які можна використовувати для розвідки дороги по бездоріжжю – інновація, представлена ​​китайськими автовиробниками.

Як зазначає експерт, все це достаток нових опцій може навіть викликати відчуття перенасиченості. Набагато важливіше мати надійний та якісний автомобіль, тому що, якщо у машини проблеми з підвіскою, керованістю чи динамікою, жодні дрони та інші «фішки» ситуацію не виправлять. Коли автомобіль добре справляється зі своїми основними завданнями, тоді і можна думати про додавання більш екзотичних функцій.

Багато хто прагне купити авто прості та перевірені часом. Нехай у них не буде безлічі моніторів, літаючих дронів або здатності паркуватися боком. Головне, щоб автомобіль був якісним та надійним. Водії цінують автомобілі насамперед за комфортне водіння, а не за достаток опцій та підсвічування.

Ще один тренд останніх років – відмова від фізичних кнопок та перемикачів у салоні. Їх замінюють сенсорні панелі, вбудовані в мультимедійні системи, якими можна керувати кліматом та іншими функціями. Однак такі рішення все ще далекі від досконалості – на ходу незручно користуватися ними, особливо в пробках, і у водіїв виникають нарікання з приводу ергономічності та ефективності таких інтерфейсів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!