Компанія Sony вивела на тести прототип автомобіля Vision-S (відео)

Таким чином, Sony змогла почати випробування в запланований час. Офіційне відео з тест-драйву опубліковано в Мережі.

Час читання: < 1 хв.
0

Компанія Sony вивела на дорожні випробування свій футуристичний концепт-кар під назвою Vision-S. Ще на початку 2019 роки машина була чистим прототипом, однак до середини літа стало зрозуміло, що авто може вийти на випробування вже незабаром. Так і сталося в кінці 2020 року – початку 2021 року.

Багато хто чекав якихось подробиць про автомобіль на виставці CES, яка присвячена досягненням електроніки. Однак цього не сталося. Замість цього компанія Sony надійшла ще більш цікаво, опублікувавши відеозапис з тестових випробувань машини. Відзначимо, що вперше Sony Vision-S показали на виставці CES в 2020 році.

Тоді самі представники бренду говорили, що це лише демонстрація високих здібностей компанії. Тоді мало хто вірив, що автомобіль добереться до реальних випробувань.

Силова установка складається за двох двигунів на 200 кВт. До 100 км / год така машина може розігнатися за 4,8 секунди. На даний момент на борту знаходиться автопілот другого рівня, однак в майбутньому технологія буде вдосконалюватися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!