Навіщо страхувати автомобіль у 2022 році?

0
24

Страхування автомобіля є обов’язковою процедурою в Україні. Напевно, кожен замислювався над питанням що таке автоцивілка? — покриття відповідальності, зазначене у страховому полісі, яке допоможе винуватцю ДТП сплатити збитки: медичні рахунки потерпілої сторони та збитки, завдані їхньому транспортному засобу внаслідок аварії. ОСЦПВ також допоможе, якщо вас залучають до суду після ДТП. У разі відсутності або прострочення ОСЦПВ водій отримує штраф та сплачує витрати потерпілій стороні.

Щоб оформити електронну автоцивілку за 15 хвилин, Finance.ua запустив сервіс для підбору полісу. Каталог онлайн ОСЦПВ – це зручний інструмент для реєстрації застрахованого транспортного засобу в базі МТСБУ. Сервіс оснащений фільтрами для якісного підбору полісу за перевагами водія. Окрім того, сайт пропонує актуальні новини, останні зміни у законах та системі ОСЦПВ.

Перевага ОСЦПВ онлайн

Автоцивілку завжди потрібно мати при собі, як і права водія. За наявності полісу ви можете оформити європротокол, і проблем із правоохоронцями буде менше. Легальність електронного поліса також підтверджується п. 2.1 Правил дорожнього руху, згідно з якими водій транспортного засобу повинен мати при собі поліс на папері або в електронному вигляді. Для більш комфортного використання поліс можна внести в мобільний додаток для зберігання документів “Дія”. Щоб роздрукувати онлайн ОСАГО, потрібно:

  • завантажити номер страховки через особистий кабінет компанії;
  • роздрукувати бланк;
  • зробити пару копій та покласти в бардачок авто.
Зараз читають  Як вибрати автосервіс? 5 ознак хорошого сервісу

Варто не забувати про те, що паперова роздруківка зношується.

ОСАЦВ робить водіїв більш відповідальними та гарантує фінансове забезпечення постраждалій стороні. Вклавши невелику суму у свій захист зараз, ви можете уникнути великих витрат у майбутньому.

Як дізнатися, коли закінчується страховка на машину

На паперовому полісі, як і в електронному, дату закінчення ОСАЦВ прописано у пункті №3 «Термін дії».

Справжню страховку можна перевірити на обрану дату. У разі ДТП можна перевірити справжність поліса іншого учасника події, або ж з’ясувати, чи діяв поліс на момент аварії.

Перевага електронного поліса в тому, що якщо паперовий варіант загубиться та неможливо буде дізнатися про дату закінчення , доведеться робити дублікат. Для цього потрібно зібрати пакет документів, поїхати до страхової, написати заяву та чекати на видачу страховки. Ціна може змінюватись в залежності від місця реєстрації водія, розміру населеного пункту, обсягу водія, наявності франшизи або пільг.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.