Правильна тонування вікон автомобіля

0
35

Більшість автовласників вважають тонування авто зайвою розкішшю і не бачать необхідності її встановлювати. Є й інша категорія водіїв, які бажають зробити тонування не тільки в естетичних, але і в практичних цілях.
Поширена два методи тонування – напилення і обклеювання плівкою.

Позитивні сторони тонування автомобільного скла

Найбільш значущі переваги:

  • в салон автомобіля практично не проникають ультрафіолетові промені;
  • повітря не перегрівається;
  • оббивка не вигоряє.

Якщо мова йде про плівкове тонування, в холодну пору року вона буде виконувати теплоізолюючі функції. Обклеювання автоскла в рази збільшує їх міцність. При пошкодженні скла пасажири і водій будуть надійно захищені від осколків, оскільки вони залишаться на плівці.

Важливе значення має і естетична сторона. Пропонується великий вибір різновидів плівок, що дозволяє підібрати оптимальне рішення в залежності від особистих уподобань та можливостей.

Фахівці не рекомендують займатися самостійно обклеюванням автоскла. Можна не тільки викинути гроші на вітер і згаяти час, а й зіпсувати вигляд автотранспорту. Швидко і якісно провести тонування можна в спеціалізованому автосервісі.

Ще один аргумент на користь тонування для авто – це можливість створити комфортні умови в салоні. Кожному водієві добре відомо, що в спекотні дні салон машини нагрівається до неймовірної температури. Перебувати всередині не просто незручно, але ще часом і небезпечно. Сонцезахисні плівки збережуть салон вашого транспортного засобу від зайвого перегріву. Замовте професійну тонування, і ви зможете насолодитися максимальним рівнем комфорту при їзді навіть у найспекотніші дні.

Особливості та етапи проведення процедури

Технологія буде відрізнятися з урахуванням обраного способу тонування. Якщо плівку можна наклеїти своїми силами, то напилення повинно виконуватися виключно фахівцями.

Під час тонування скла можуть зніматися або залишатися на місці. Захід включає в себе кілька етапів:

  • скло ретельно очищається від всіх видів забруднень;
  • проводяться виміри скла, далі з плівки вирізаються елементи відповідно до розмірів тонується деталей;
  • за допомогою спеціального фена отриманим деталям надається потрібна форма;
  • з тонировочной плівки віддаляється захисний шар, після вона клеїться на скло;
  • на заключному етапі плівка розгладжується інструментом.

Тонування автомобільного скла методом напилення є складним і трудомістким процесом, що вимагає професійного обладнання. Скло з авто демонтуються і поміщаються по одному в вакуумну камеру, в яких здійснюється напилення шляхом використання порошків, призначених для проведення подібного виду тонування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.