У вас неправильний вогнегасник в авто! Обов’язковий набір автомобіліста

0
121

У більшості водіїв в машині маленький 1 кг вогнегасник. За євростандартом обов’язковий набір автомобіліста повинен містити хоча б кілограмовий вогнегасник і аварійний знак в машину, водій повинен купити аптечку євростандарт. Однак, відповідно до закону України 1997 року*, кожен легковий автомобіль повинен бути оснащений двокілограмовим вогнегасником. Які в автомобільний набір техдопомоги повинні бути включені автотовари дізналися на сайті інтернет-магазину автоаксесуарів ЛІДО, все для авто. Євроаптечка плюс вогнегасник ВП-2 плюс аварійний знак – достатній дорожній набір автомобіліста для техогляду, який скоро буде повсюдно введений. Проте це далеко не універсальний набір автомобіліста. Сучасний аварійний набір автомобіліста повинен містити автомобільний набір з компресором і домкратом, буксирним тросом, стартовими проводами, добре мати стяжні ремені, купити стяжки для вантажу. Якщо готується під автомобільний набір нова машина, то купити набір автомобіліста подарунковий варто саме тут, в ЛІДО. У комплекті йде сумка для набору автомобіліста під марку вашого авто. Можливо, додатково варто придбати ремені для кріплення вантажу.

Закон про вогнегасниках

*Легковий автомобіль загального, спеціалізованого або спеціального призначення повинен бути оснащений одним порошковим вогнегасником ВП-2 з зарядом не менше двох кілограм. Постанова Кабінету Міністрів України від восьмого жовтня одна тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого року “норми оснащення вогнегасниками колісних транспортних засобів”. Для вантажних автомобілів картина наступна:

  • авто до 3,5 т – ВП-3 з зарядом 3 кг
  • авто 3,5 т – 12 т – ВП-5 з зарядом 5 кг
  • авто більше 12 т – ВП-9 з зарядом 9 кг
  • автобус до 5 т – ВП-3
  • автобус від 5 т – ВП-5
Зараз читають  Как и когда нужно проверять ремень ГРМ?

Увага LIDO на цей закон звернув звичайний передплатник у Facebook. Після цього вони змінили склад усіх наборів автомобіліста.

BYRiEy4a9rsqqwJ41Mcfm-Zi1B1kF2BnTklbSSRD1iIaPM01E1A9fOBYlGIA8dzw4ZuYO-BlfAZD1N0ybMdWKqT0jWiBr_Z49cHXO4AcPbwyizJlQ5LEdPy7zmnt3-1tefwhgMcw

На ЛІДО є можливість зібрати свій комплект автомобіліста. До речі, найвідомішим брендом для буксирувальних тросів і стяжних ременів є білоруський БЕЛАВТО, саме цей бренд рекомендує до складу наборів згаданий інтернет-магазин. Приємним бонусом надається безкоштовна доставка на всі класичні набори. Варто звернути увагу на набори для догляду за автомобілем: вони містяться в зручних сумках-органайзерах багажника від Beltex, в таких наборах можна знайти очисники дисків, чорнителі шин, автошампуні, різноманітні поліролі та мастила, пінний очисник текстилю, губки і набори ганчірок з мікрофіброю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.