Водіям зробили останнє попередження

Час читання: < 1 хв.
0

Одним із завдань столичної влади є впорядкування трафіку на вулицях міста. Допомогти у цьому має новий «Закон щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», який у вересні набуває чинності. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі «Сніданку з 1+1».

За його словами, багато стоянок у столиці стоять порожні, бо більшість водіїв керується логікою: чому я маю платити, якщо можу залишити авто будь-де, і мені за це нічого не буде?

Київський міський голова наголосив, що відсутність відповідальності за хаотичне паркування на вулицях міст призвела до критичної ситуації на дорогах.

«Зараз неправильно припарковані авто в багатьох місцях займають по дві смуги руху. Від цього – затори на дорогах. Від цього – проблеми з трафіком. Водії не хочуть платити за стоянку й кидають свої авто абиде. У вересні вступає закон у силу. І можу казати тільки одне: залишати свої авто в місцях, де це заборонено, буде достатньо дорого», – заявив Віталій Кличко.

За словами мера Києва, нові правила паркування змусять водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема, паркуватися в належних місцях. Крім того, переконаний мер, ухвалення закону про паркування дозволить залучити інвестиції в будівництво нових стоянок, зокрема на околицях міст, і наповнювати місцеві бюджети.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.