В Україні знову хочуть збільшити штрафи для водіїв

0
277

В Україні з’явилася пропозиція запровадити більші штрафи за порушення правил дорожнього руху за участю дітей.

Ця ініціатива виходить за рамки лише порушень, пов’язаних з автомобілями, і охоплює такі порушення, як перехід на пішохідному переході або необережна їзда на велосипеді. У Верховній Раді зареєстровано відповідний законопроект під номером 9289, пише Avtosota.

Автори законопроекту наголошують, що статистика свідчить про невтішну тенденцію: найчастіше жертвами дорожньо-транспортних пригод стають діти віком від 5 до 14 років, а також молодь віком від 15 до 29 років. Крім того, важливо визнати, що на поведінку дітей значною мірою впливають їхні батьки, родичі та люди, які їх оточують. По суті, дії батьків можуть ненавмисно слугувати прикладом для неповнолітніх.

Зважаючи на значну кількість ДТП за участю дітей або в їх присутності, пропонується посилити покарання за всі порушення правил дорожнього руху.

Це стосується випадків, коли пішоходи ігнорують сигнали світлофора, переходять дорогу в небезпечних місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, або порушують правила дорожнього руху під час керування велосипедом чи автомобілем. Ці підвищені санкції застосовуватимуться, коли такі правопорушення вчиняють діти віком до 16 років.

У разі прийняття законопроекту, запропоноване адміністративне покарання тягне за собою штраф у розмірі близько 850 гривень. Крім того, порушників можуть зобов’язати виконати від 20 до 40 годин громадських робіт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.