Як водій зміг заробити на протиправних діях поліцейських

Довести свою правоту може бути не лише приємно, а й вигідно.

0
102

Ця історія почалася з того, що поліція зупинила водія Богдана Оленюка і виписала йому протокол за їзду в нетверезому стані на площі Ринок у Миколаєві. Водій не погодився з подібним рішенням правоохоронців і подав до суду, повідомляє видання “Захід.Нет”.

Поліція вимагала від водія пройти перевірку на стан наркотичного сп’яніння, але водій відмовився, оскільки не вживав наркотиків. З цієї причини водій звернувся до суду та домігся закриття справи через відсутність складу злочину. На цьому постраждалий Богдан Оленюк не зупинився і звернувся до суду з проханням про моральну компенсацію.

Водій, якому несправедливо намагалися виписати протокол за наркотичне сп’яніння, зажадав від поліції 50 000 гривень за те, що він отримав значні моральні збитки, а також засудження з боку рідних та близьких та втрату авторитету серед односельців.

Судовий позов водія все ж таки задовольнили, але на думку Галицького районного суду Львова у цій справі є підстави призначити відшкодування моральної шкоди лише у сумі 10 тисяч гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!