Що буде, якщо заправитися на АЗС під час зливу бензовозу

Зайвий поспіх може призвести до додаткового ремонту

0
639

Практично кожен водій хоч раз стикався із ситуацією, коли він приїжджає на АЗС, а там якраз відбувається злив палива із бензовоза. При цьому залежно від ситуації, на АЗС можуть або продовжувати роботу, але в обмеженому режимі або всю заправку можуть повністю закрити. Чому так трапляється і чи варто заправляти авто, коли на АЗС зливається бензовоз.

На кожній заправці є системи безпеки, а персонал має чіткі інструкції щодо зливу палива. Якщо говорити про саму очевидну загрозу — розлив палива, то системи безпеки на АЗС перешкоджатимуть його спалаху, тож пожежі чи вибуху не станеться. Водночас водіїв може очікувати ще одна небезпечна ситуація.

Так, паливо, яке заливають в автомобіль, може бути частково забруднене, а осад може потрапити в бак і призвести до виходу з ладу паливної системи. Під час зливу бензовоза в резервуарах підіймається осад, який може через колонку потрапити до бака.

Дрібне сміття може пройти через фільтри на АЗС та потрапити безпосередньо до паливної системи автомобіля. Якщо паливну систему авто давно не чистили і не змінювали фільтри, то є ризик, що в машині почнуться проблеми зі стартом, а також може падати тиск у системі, що призведе до зменшення потужності авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!