На всі Tesla Model 3 у США знову поширюється знижка у 7 500 доларів

0
65

Компанія Tesla розмістила на своєму офіційному сайті інформацію про те, що на нові седани Model 3 в будь-якій модифікації знову поширюється федеральна податкова пільга на 7500 доларів. На це звернув увагу ресурс Autoblog, зазначивши, що виробник не повідомив, за рахунок яких саме змін йому вдалося цього досягти. Донедавна на повну знижку могли претендувати лише покупці топової Model 3 Performance.

Згідно з чинним у США законом щодо зниження інфляції (IRS), максимальне вирахування з ціни нового електромобіля поділяється на дві рівні частини. Знижка 3750 доларів дається на моделі, батарея яких на 50% (за вартістю компонентів) має північноамериканське походження. Ще стільки ж вираховується за використання критично важливих матеріалів, що формують 40% вартості блоку акумуляторів, які були отримані в США або одній із країн, котрі входять до угоди про вільну торгівлю.

Нові податкові пільги запровадили у Штатах з 1 січня цього року, а з 18 квітня міністерство фінансів почало контролювати дотримання вимог щодо джерел матеріалів. У підсумку базова Tesla Model 3, акумуляторні елементи для якої постачали з Китаю, втратила 50% знижки. Пізніше те саме сталося із «середньою» Model 3 Long Range. Тепер найдоступніший задньопривідний седан з урахуванням повного федерального вирахування обійдеться у 32 740 доларів.

Варто відзначити, що наприкінці минулого місяця Telsa запровадила знижки на вже випущені Model 3 і Model Y: в окремих випадках покупці, які згодні відмовитися від персональної конфігурації, мають можливість заощадити до 3 тисяч доларів і водночас скоротити терміни доставки автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!