Tesla суттєво знизила ціни на свої найпопулярніші моделі

0
51

Компанія Tesla цього року найчастіше змінює ціни на свої моделі. Цього разу ціни на автомобілі Tesla, що найбільше продаються, знизилися, причому максимальне зниження перевищило 3 тис. доларів.

Ціни на Model Y вже були трохи знижені у другій половині травня після підвищення на початку того ж місяця. Тепер їх скоротили ще більше. Model Y Dual-Motor Long-Range AWD коштує 55430 доларів, що на 560 доларів менше, ніж раніше.

Model 3 із заднім приводом отримала зниження ціни у розмірі 3210 доларів, до 39 530 доларів. Tesla вказує на своєму сайті, що та сама модель має право на отримання федеральних податкових пільг до 3750 доларів. Автовиробник обіцяє доставити машини протягом червня-липня.

За однією з версій, автовиробник просто хоче збільшити свої продажі та постачання, тому знижує ціни. Сильні квартальні результати стають візитівкою Tesla.

Цілком можливо, що Tesla робить все можливе, щоб ліквідувати запаси, готуючись до випуску оновлених моделей. За чутками, Tesla працює над оновленою версією Model Y під кодовою назвою Juniper. Автомобіль, як очікується, надійде у продаж у 2024 році.

Також ходять чутки про швидкий випуск оновлення Model 3 під кодовою назвою Highland. Його можуть представити у будь-який момент .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!