Головна Новини Tesla заплатить Європі 3,26 млрд євро штрафу

Tesla заплатить Європі 3,26 млрд євро штрафу

Tesla загрожує штраф до 3,26 млрд євро в Європі

0
56

Нідерландський орган захисту даних заявив у п’ятницю, що йому відомо про можливі порушення захисту даних Tesla, але ще зарано говорити про те, чи почне воно розслідування. Німецька газета Handelsblatt повідомила у четвер, що Tesla Ілона Маска нібито не змогла належним чином захистити дані від клієнтів, співробітників та ділових партнерів, пославшись на 100 гігабайт конфіденційних даних, що просочилися до мережі.

“Ми знаємо про історію Handelsblatt і вивчаємо її”, – сказав представник AP в Нідерландах, де знаходиться європейська штаб-квартира Tesla.

Handelsblatt повідомила, що Tesla повідомила голландську владу про порушення. Офіс захисту даних у німецькій землі Бранденбург, де знаходиться європейська гігафабрика Tesla, описав витік даних як «масовий».

«Я не можу згадати такого масштабу», — сказала співробітник із захисту даних Бранденбурга Дагмар Хартге, додавши, що справу було передано голландській владі, яка нестиме відповідальність за розслідування.

Голландська влада має кілька тижнів, щоб вирішити, чи слід розглядати справу в рамках європейської процедури. Однак відомо, що файли включають таблиці, що містять понад 100 000 імен колишніх та нинішніх співробітників, у тому числі номер соціального страхування генерального директора Tesla Маска, а також приватні адреси електронної пошти, номери телефонів, зарплати співробітників, банківські реквізити клієнтів та секретні дані виробництва, повідомляє Handelsblatt.

Якщо таке порушення буде доведено, Tesla може бути оштрафована на суму до 4% від річного обсягу продажу, що може становити 3,26 млрд євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.