Назвали електромобілі, які мають з’явитися на ринку у 2023 році

0
294

Більшість виробників автомобілів у всьому світі активно готуються до випуску нових моделей електромобілів у 2023 році. Планується випустити десятки нових електромобілів на ринок упродовж цього року.

Одним з найочікуваніших нових автомобілів є Tesla Cybertruck, який привернув значну увагу останніх років. Багато німецьких автовиробників, зокрема Volkswagen Group, Volkswagen, Audi та Porsche, також планують представити багато нових моделей електромобілів.

Audi оголосила про повну оновлену лінійку електромобілів, включаючи флагманську модель Audi A6 e-tron, яка конкурує з майбутнім BMW i5 на німецькому ринку.

У жовтні цього року очікується поява електричного седана BMW 5-ї серії у шоу-румах, а наступного року планується випуск універсала.

Volkswagen також планує розширити свою лінійку електромобілів, включаючи моделі ID.7 та ID.2, як найбільшу та найменшу модель відповідно.

Незважаючи на зростаючу популярність електромобілів, деякі стартапи, що працюють у цій сфері, зазнають складнощів. Canoo та Faraday Future потрапили в невизначене становище, а Aptera, Nikola та Lordstown також зіштовхнулися із серйозними проблемами.

Faraday Future все ще планує почати поставки моделі FF91 Futurist, але Fisker має великі шанси на успіх з моделлю Ocean, незважаючи на скорочення функціональності, щоб вкластися вчасно.

Hyundai і Kia, корейські автовиробники, мають проблеми з продажами на американському ринку, але продовжують розробляти нові моделі електромобілів. В Україні вже доступний для покупки Ioniq 6, а Hyundai Kona EV незабаром з’явиться на ринку. Компанія Kia також показала фотографії своєї нової моделі EV9 і планує розпочати продаж цього року.

GM має намір випустити SUV-версію Hummer разом з іншими доступними електромобілями, такими як Chevrolet Blazer EV та Equinox EV у 2023 році. Одним із найочікуваніших випусків цього року є Chevrolet Silverado EV, який спробує завоювати частку ринку повнорозмірних пікапів.

Інший очікуваний електромобіль цього року – це Polestar 3, технічно схожий на Volvo EX90. Цей шведський (чи китайський?) кросовер стане першою моделлю, виготовленою у США на заводі Volvo у Південній Кароліні. Polestar 3 очікується на ринку найближчими роками і може стати одним із лідерів у сфері електромобілів.

Японські автовиробники, такі як Toyota та Honda, відстають у гонитві за електрифікацією автомобільного ринку. Toyota працює над власною платформою електромобілів наступного покоління та планує випустити розкішну версію bZ4X – Lexus RZ у США. Honda співпрацює з GM для виробництва кросоверів на базі Ultium, у тому числі Prologue EV, запланований на наступний рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!