Водіям нагадали про скасування обмежень з 1 травня

0
484

З 1 травня для українських водіїв буде скасовано обов’язкове увімкнення денних ходових вогнів.

З 1 травня в Україні буде скасовано вимогу до українських водіїв, пов’язану з необхідністю додаткового позначення транспортного засобу в умовах недостатньої видимості в осінньо-зимовий період.

Згідно з пунктом 9.8 ПДР, з 1 травня для українських водіїв буде скасовано обов’язкове увімкнення денних ходових вогнів, або в разі їх відсутності – ближнього світла фар в денний час доби під час їзди поза населеними пунктами.

У період з 1 жовтня по 1 травня їзда з вимкненим ближнім світлом фар або ходовими вогнями є правопорушенням. У цьому випадку водієві загрожує штраф у розмірі 425 – 510 грн.

Важливі новини для водіїв
На початку лютого 2023 року стало відомо, що в Києві спростили процедуру викупу машини зі штрафмайданчика. Кияни отримали можливість відразу отримати QR-код, щоб забрати евакуйовану машину, завдяки інтеграції додатків “Київ Цифровий” та “Дія”.

Раніше для того, щоб забрати евакуйоване авто, потрібно було сфотографувати документи і чекати на рішення інспектора. З сервісом “Дія” послуга стала майже автоматичною.

15 лютого 2023 року в Раді запропонували ввести для водіїв нові штрафи. Йдеться про введення штрафів за порушення правил безпечного перевезення тварин в автомобілях.

Законопроектом пропонується зобов’язати водіїв перевозити тварин у спосіб, що не заважає керуванню транспортним засобом і дотриманню водієм правил дорожнього руху.

Водночас законопроектом пропонується ввести адміністративну відповідальність за порушення правил перевезення тварин. Визначено, що це має бути стягнення штрафу з водія в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а при повторному порушенні протягом року – штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!