Назвали країни, які першими перейдуть на електромобілі у найближчі 3 роки

0
283

Продажі електромобілів та акумуляторних батарей зростають дуже швидко в деяких країнах, і Німеччина очікується стати першою країною, де кількість електромобілів перевищить кількість автомобілів з ДВЗ.

Дослідження, проведене Hippo Leasing, проаналізувало темпи зростання продажів електромобілів у 12 країнах , де продається найбільше автомобілів, і використало це для прогнозування того, що цього року продаж електромобілів у цій країні обженуть автомобілі з усіма іншими типами силових установок.

Згідно з дослідженням Hippo Leasing, Німеччина очікується стати першою країною, де електромобілі стануть найбільш поширеним типом автомобілів ще до введення заборони на продаж автомобілів з ДВЗ через 10 років. Підтверджують це даними про різке зростання продажів електромобілів в Німеччині, які збільшилися на 109% у період з 2020 по 2021 рік. Зберігаючи такі темпи зростання, очікується, що електромобілі складуть половину від загального обсягу продажів автомобілів вже до 2025 року. Крім того, Німеччина може стати першою країною в світі, яка повністю перейде на електричний транспорт.

Продажі електромобілів у  Великій Британії підскочили на 90% з 2020 року, і якщо це зростання продовжиться, британці побачать, що електромобілі наздоженуть загальний обсяг продажів легкових автомобілів вже до 2026 року . Якщо електромобілі стануть домінуючим типом автомобілів, це означатиме, що на дорогах Великобританії їх буде близько 1,85 мільйонів.

Деякі вважають, що мета президента Байдена збільшити до 2030 року реалізацію екологічно чистого транспорту на 60% є нездійсненною мрією, але звіт Hippo Leasing свідчить про те, що продаж електромобілів може повністю замінити легкові автомобілі. Деякі штати, такі як Вашингтон, Орегон і Каліфорнія, зобов’язалися ввести заборону на автомобілі з ДВЗ до 2035 року. Аналітики ж стверджують, що якщо темпи продажу електромобілів збережуться на рівні понад 1,3 млн. продажів, як у 2021 році, то електромобілі можуть стати популярним типом автомобілів у США на п’ять років раніше, ніж планувалось.

Повільне зростання в таких країнах, як Австралія , Бразилія та  Іспанія , означає, що електромобілі не займуть перше місце в загальній кількості легкових автомобілів найближчим часом — на це потрібно 22 роки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!