Volvo більше не продаватиме свої електричні кросовери, які дебютувли у листопаді 2022 року

Компанія Volvo тимчасово зупинила продажі кросовера Volvo EX90 через високий попит

0
172

Страждаючи від власного успіху, Volvo оголосила, що більше не приймає нові замовлення на EX90. Причина в тому, що високий попит перевищив виробничі потужності компанії. Шведський автовиробник заявляє, що скоро знову відкриє продажі свого електричного кросовера, не вказуючи точних термінів.

Виробництво великого електричного позашляховика планується запустити в останньому кварталі цього року, а збирати його будуть у Чарльстоні, Південна Кароліна, а також у Ченду, Китай. На відміну від інших автовиробників, які з радістю візьмуть ваше замовлення і змусять вас чекати на поставку один або навіть два роки, Volvo поводиться більш прагматично і не хоче змушувати своїх клієнтів довго чекати.

Інформація про тимчасове зупинення продажів була зроблена в прес-релізі, що стосується результатів першого кварталу 2023 року. У тому ж документі Volvo згадує, що електромобіль початкового рівня буде представлений “через кілька місяців” як позашляховик, розташований нижче моделей XC40 і C40 Recharge. Компанія впевнена, що нова модель, потенційно звана EX30, приверне молодих покупців завдяки нижчій ціні. Згідно із заявою генерального директора Джима Роуена, зробленою на початку року, дебют новинки заплановано на 15 червня.

Volvo була одним із перших виробників автомобілів, які оголосили про плани з випуску до кінця десятиліття виключно електричної лінійки. Щоб досягти цього, компанія має намір запустити додаткові електромобілі, випустивши щонайменше одну модель до 2025 року. При цьому раніше повідомлялося, що до 2026 року буде представлено щонайменше шість автомобілів без двигуна внутрішнього згоряння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!