В Україні повернуть нульове розмитнення, але цього разу не для всіх

Нульове розмитнення влітку 2022 сприяло пожвавленню українського ринку автомобілів.

0
744

Питання повернення нульового розмитнення після пільгового періоду, який був півроку тому, вже неодноразово порушувалося як простими громадянами, так і депутатами. Нещодавно у Верховній Раді зареєстрували новий законопроект, який дозволить ввозити авто без сплати податків та зборів тим людям, які втратили свій транспорт через військові дії, повідомляє видання Sud.

Відповідний законопроект запропонував народний депутат від “Слуги Народу” Сергій Гривко. Відповідно до змін у законопроекті №9209, українці, які втратили авто через бойові дії (машину було вкрадено або знищено), можуть ввезти з-за кордону стільки ж авто, скільки вони втратили без сплати податків.

При цьому, потенційний покупець авто з Європи повинен надати всі документи, що підтверджують, на втрачені авто. При цьому заяву про зникнення авто власник повинен буде подати не раніше, ніж через 1 місяць після завершення бойових дій на певній території.

Поки що питання повернення пільг упирається у противників цієї ідеї, які акцентують на великих втратах бюджету через відсутність оподаткування, а також на тому, що під час пільгового розмитнення в Україну ввезли чимало дорогих та преміальних автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!