В одного з найшвидших Porsche виявили серйозну проблему

Porsche відкликає третину всіх автомобілів Carrera GT через несправність підвіски

0
119

Компанія Porsche відкликала 489 автомобілів Carrera GT через проблему із компонентами підвіски, яка могла збільшити ризик аварії. Згідно з нещодавньою заявкою до Національного управління безпеки дорожнього руху (NHTSA), сферичні шарніри, що з’єднують компоненти підвіски з поперечними важелями на передній та задній осях, можуть вийти з ладу через механічні пошкодження та корозію.

“Використовуваний матеріал не забезпечує достатньої стійкості до міжкристалітної корозії під напругою при впливі солі та механічних навантажень протягом терміну служби”, – йдеться в повідомленні про дефект Porsche. «Це може призвести до тріщин чи переломів у сферичних шарнірах».

Porsche заявила, що вперше виявила проблему в одиничному випадку у серпні 2019 року, коли один власник приїхав на Carrera GT для непов’язаного з дефектом обслуговування. Згідно з заявками, у Porsche виникли проблеми з подальшим аналізом більшої кількості Carrera GT через вік і вкрай обмежений виробничий цикл автомобіля.

У відкликанні зазначається, що власники можуть відчувати шум і вібрацію через ослаблення або відмови з’єднання, але компонент може вийти з ладу без попередніх ознак.

Через відсутність запасних частин компанія має двоетапний план усунення неполадок. Спочатку він хоче оглянути всі автомобілі. Якщо проблема не виявиться під час огляду, автомобіль буде допущений до необмеженого використання, а клієнт буде повідомлено, коли з’являться запасні частини для усунення несправностей. Якщо проблема все ж таки виявиться, Porsche порадить клієнтам не сідати за кермо доти, поки не буде завершено її усунення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!