Незабаром вийде новий Aston Martin Vanguard

Майбутній електричний Aston Martin може отримати назву Vanguard

0
125

Aston Martin подала заявки на реєстрацію торгової марки Vanguard у США, Європі та Японії, натякаючи на ще одну можливу нову модель для британського автовиробника. Вперше виявлені CarBuzz , заявки на товарні знаки слідують традиції Aston використовувати імена, що починаються з літери V для спортивних автомобілів та суперкарів, таких як Vantage, Vanquish, Valhalla та Valkyrie. Отже, можливо, автовиробник намагається зайняти ім’я, що відповідає шаблону, без конкретних планів його використання. Автовиробник раніше зареєстрував товарні знаки Varekai та Valen у 2018 та 2019 роках відповідно, але, наприклад, ще не використав їх.

Раніше цього року Aston Martin оголосила про випуск нової моделі у рамках святкування свого 110-річчя, але, ймовірно, вже трохи пізно подавати заявку на реєстрацію товарного знаку для назви цієї моделі. Автовиробник також планує випустити свій перший екологічний чистий автомобіль, електричну спортивну модель у 2025 році, а потім електричний позашляховик. Ці моделі не були названі, тому, можливо, Aston планує назвати одну з них Vanguard.

Заявки на товарний знак Vanguard були подані незабаром після того, як Aston запатентував товарний знак DB12, продовжуючи свою іншу традицію іменування автомобілів з префіксом DB. Поточна думка полягає в тому, що ім’я DB12 використовуватиметься для оновленої версії гранд-турера DB11, який вже помічений на випробуваннях і, мабуть, дебютує як модель 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!