При цьому кожен водій повинен пам’ятати, що інспектор не має права виносити ухвалу після спілкування з водієм і без його присутності.
Попри воєнний стан в Україні, спілкування з поліцією досі є проблемною темою для багатьох водіїв і досить часто так відбувається через поведінку самих поліцейських. Так, нещодавно з водієм стався цікавий інцидент, коли після спілкування з Нацполіцією йому прийшов штраф у додатку Дія.
Суть проблеми полягає в тому, що інспектор переписує дані водія під час спілкування з ним, а сам протокол водію виписують уже без його присутності. Таким чином, водія ставлять перед фактом, надсилаючи йому готовий протокол. Про те, наскільки законною є така процедура виписування штрафів, водіям розповіли на порталі Дорожній адвокат.
Так, за даними автоюристів, перед винесенням протоколу має бути розглянута справа про адміністративне правопорушення. Після того, як водію повідомили про факт порушення, інспектор повинен пояснити водієві його права, а також водій може навести свої аргументи та надати свої докази під час розгляду справи.
У разі, якщо навіть після розгляду справи інспектор вирішує все ж таки винести водію постанову, то він повинен оголосити її в присутності водія та вручити йому копію постанови.
Citroen робить ставку на доступні автомобілі з оптимальним набором функцій, за винятком надлишкових технологій, які…
У світі, де автоматичні коробки стають стандартом, механічна трансмісія залишається вибором справжніх цінителів драйву. "Механіка"…
Легендарний Volvo XC90 підтвердив свій статус, знову отримавши високу нагороду IIHS TOP SAFETY PICK+ за…
У зимовий час багато водіїв стають акуратнішими на дорозі. У цьому такий стиль управління який…
Концерн BMW анонсував свою головну прем’єру для виставки електроніки CES, яка відбудеться в січні у…
На перший погляд, кнопка з червоним трикутником здається простою, але за її створенням стоять роки…
Leave a Comment