В Україні справу про адміністративне правопорушення розглядають співробітники поліції за місцем його скоєння, що прописано у законодавстві нашої країни. Але зараз не йдеться про порушення, які були зафіксовані в автоматичному режимі та порушення правил зупинки, стоянки, паркування, які були зафіксовані в режимі фото чи відеозйомки тощо.
Відповідно до чинного законодавства, справи про адміністративні правопорушення, за якими патрульні виносять постанови за статтями 121-126 КУпАП, можуть розглядатися у трьох територіальних місцях:
Якщо патрульний виносить постанову про адміністративне правопорушення не дома його скоєння, а іншому місці (крім місця обліку транспортного засобу і місця проживання водія), такі дії є порушенням норм закону.
Тобто, при отриманні штрафу за порушення правил дорожнього руху (крім випадків, зафіксованих в автоматичному режимі та крім порушень правил зупинки, стоянки, паркування, зафіксованих у режимі фото або відеозйомки тощо), водій повинен уважно звірити в ухвалі або збігається з місцем розгляду справи із місцем скоєння правопорушення. Якщо ні, то цю ухвалу можна оскаржити в суді.
Бензинові машини все ще тримаються на вершині серед нових авто, але їхня популярність повільно спадає.…
BMW готує грандіозний дебют на CES 2025 , представивши новий Panoramic iDrive - систему управління,…
Honda оголосила про будівництво першого заводу водневих паливних елементів. Підприємство, розташоване в японському місті Мока,…
З 1 січня 2025 року в Україні починають діяти нові правила обов'язкового автострахування, які суттєво…
2025 стане ключовим для KIA, яка готує цілу лінійку новинок. Серед них – оновлений Sportage,…
Новий кросовер, створений спільними зусиллями китайських компаній Huawei та Chery, близький до офіційного дебюту. Прем'єра…
View Comments
Самі хоч зрозуміли, що написали: "...водій повинен уважно звірити в ухвалі або збігається з місцем розгляду справи із місцем скоєння правопорушення"???