Навчання в автошколі завжди закінчується складанням двох іспитів – теоретичного та практичного. Якщо зі складанням теоретичних іспитів питань не виникає, то ось із практичною частиною багато студентів справляються далеко не з першого разу. Сьогодні ми розповімо про основні особливості складання практичного іспиту для отримання прав в Україні, а також уточнимо, як оскаржити рішення екзаменатора і що робити, якщо людина не склала іспит з третього разу.
Почнемо з того, що для допуску до практичного іспиту студент повинен відучитися в автошколі, після чого скласти теоретичний іспит і лише потім може записатися на практичний курс. Після проходження практичного навчання протягом одного місяця у студента автошколи з’являється можливість скласти практичний іспит, а саме три спроби.
Зареєструвати студента в одному з колишніх МРЕВ (зараз СЦ) може як автошкола, так і студент може зареєструватися самостійно.
При складанні іспиту допускається три некритичні помилки або одна критична. Якщо говорити про некритичні або несерйозні помилки, то це може бути невключений поворотник, їзда не в тій смузі, поворот не в ту смугу і т.д. Серйозними помилками можуть бути: проїзд на червоний, ненадання пріоритету на перехресті, створення аварійної ситуації, ДТП тощо.
Кожен кандидат у водії має право отримати відео та ознайомитися з відеозаписом свого практичного іспиту. Запис видають у Територіальному сервісному центрі, де людина складала іспит. На оскарження результатів іспиту згідно із законом дається 10 днів. Заяву на оскарження результатів слід подати до Регіонального сервісного центру МВС.
При цьому заперечення призведе до того, що спробу просто не захищають і студент має ще одну можливість випробувати свої сили. У випадку, якщо людина не склала іспит після трьох спроб, то її відправляють на перенавчання до автошколи, після чого у неї знову з’явиться три спроби для складання.
Прес-служба японського автогіганта Nissan повідомила, що з конвеєра зійшов перший серійний екземпляр нової версії кросовера…
На аукціон Bring a Trailer виставили рідкісний колекційний автомобіль Ford Thunderbird 2002. Що ще відомо Зазначається,…
Останні роки автомобільні компанії активно впроваджували сенсорні екрани, додаючи сучасний вигляд і мінімалізм в салони…
Запуск двигуна в сильний мороз — це справжній стрес для його компонентів. Висока в'язкість моторного…
У світовій автомобільній галузі останнім часом стають все популярнішими всілякі рейтинги брендів, у яких незалежні…
Взимку автовласники часто запитують, як довго їм слід прогрівати двигун перед тим, як вирушити в…
Leave a Comment