Новини

Tesla Model S виявилася електромобілем з найбільшим запасом ходу в морози

Share

Акумулятори оновленої Tesla Model S найкраще переносять морози та забезпечують найбільший запас ходу під час холодної погоди. Такого висновку дійшли фахівці норвезького видання Motor.no після масштабного дорожнього тесту 29 електромобілів. Журналісти проводять такі випробування регулярно, і цього разу Model S встановила абсолютний рекорд зимових тестів у Норвегії.

В рамках випробувань електромобілі пересуваються у звичайному режимі дорогами загального користування між Осло та містечком Хьоркін, відстань між якими — 365 кілометрів. Цього року температура повітря в середньому становила мінус 5 до мінус 10 градусів, але на окремих гірських ділянках доходила до мінус 19 градусів.

Tesla Model S змогла заїхати далі за всіх: мінусові температури зменшили її характеристики лише на 16,4%, з 634 до 530 кілометрів. Видання стверджує, що ще жоден електромобіль на зимовому тесті не заїжджав так далеко на одному заряді. Попередній рекорд належав Tesla Model 3 та становив 521 кілометр. Цікаво водночас, що Model S брала участь у випробуваннях із батареями, зарядженими лише на 98%, — стверджується, що так сталося з технічних причин.

Найстійкішими до морозів виявилися батареї китайського Maxus Euniq6, у якого розбіжність між паспортним та реальним запасом ходу становила лише 10,45%. Однак проїхати він зміг лише 317 кілометрів. Загалом у тесті брало участь 12 електромобілів китайського походження, і випробувачі зазначили, що за співвідношенням вартості та характеристик для багатьох норвезьких сімей вони виявилися б вигідною пропозицією.

Найгірше морози переносять акумулятори кросовера Toyota bZ4X. Електромобіль брав участь у тесті в задньопривідному варіанті виконання і, хоча за паспортом повинен проїжджати без підзаряджання 503 кілометри, подужав лише 323 — тобто втратив понад третину запасу електрики.

Серед найбільш відомих електромобілів у випробуваннях норвежців були задіяні також, наприклад, Mercedes-Benz EQE (614 кілометрів за паспортом та 409 на практиці) та BMW i7 (595 та 424 кілометри), Voyah Free (501 та 391 кілометр) та Hongqi E-HS (465 та 303 кілометри), а також JAC e-JS4 (433 км проти 323 км).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман
Tags: Tesla

Останні записи

Нові методи поліції: як водіїв ловлять на порушеннях

В Україні поліція, начебто, не має права просто так зупиняти авто — для цього потрібна…

16.12.2024

Політика щодо викидів та електромобілів: Трамп планує зміни

Майбутній президент США Дональд Трамп готує масштабні зміни у політиці підтримки електромобілів та екології, запровадженій…

16.12.2024

Вузькі чи широкі шини: що краще вибрати для безпеки взимку

Експлуатація автомобіля взимку – це справжній виклик, адже потрібно враховувати чимало факторів, серед яких важливе…

16.12.2024

Kia розробляє бюджетний конкурент Suzuki Jimny: перші фото нової моделі

Kia офіційно анонсувала дебют нового компактного кросовера Syros, що відбудеться 19 грудня. Першим ринком стане…

16.12.2024

Перевезення ялинки автомобілем: прості й корисні рекомендації

З наближенням новорічних свят я, як і багато інших, замислююсь над тим, як правильно перевезти…

16.12.2024

П’ять найпоширеніших причин втрати водійських прав

В Україні втрата водійських прав – це справді серйозне покарання. Багато хто думає, що таке…

16.12.2024