Головна Новини В Україні водіїв по-новому перевірятимуть на алкоголь чи наркотики

В Україні водіїв по-новому перевірятимуть на алкоголь чи наркотики

0
727

Українських водіїв перевірятимуть на алкогольне чи наркотичне сп’яніння за новими правилами. Як зміниться процедура, розповів представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук, повідомляє Znaj.ua.

За новими правилами огляд водія на місці зупинки на водіння у стані алкогольного сп’яніння має проводитись з відеозаписом або у присутності двох свідків. Це нововведення відноситься і до перевірок водія на наркотики або вплив лікарських засобів, що знижують швидкість реакції та увагу.

Варто зазначити, що допустима норма алкоголю у крові водія може досягати 0,2 проміле. Якщо під час перевірки виявлено показник вище за норму, то недобросовісному водієві доведеться викласти чималий штраф.

Так, вперше попавшись п’яним за кермом водієві, доведеться заплатити 17 тисяч гривень штрафу і походити пішки без посвідчення водія 12 місяців. Повторне порушення карається суворіше: 34 тисячі гривень штрафу та три роки без прав.

Якщо за рік водія двічі трапиться п’яним за кермом, то йому доведеться попрощатися з автомобілем та правами на 10 років, відсидіти за ґратами 15 діб та виплатити 51 тисячу штрафу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.