Головна Новини В Україні дали поради водіям, які хочуть купити-продати автомобіль: що для цього...

В Україні дали поради водіям, які хочуть купити-продати автомобіль: що для цього потрібно

0
1206

Війна не поставила на паузу ринок продажу та купівлі транспортних засобів, а навпаки зробила його більш розширеним. Українцям нагадали, як правильно здійснювати цю процедуру.

Про всі правила та поради розповіли у Міністерстві внутрішніх справ, пише видання Znaj.ua. Якщо їх дотримуватись, тоді у вас не виникне проблем ні з продажем, ні покупкою транспортного засобу.

Насамперед вам потрібно буде звернутися до Експертної служби МВС на дослідження повного транспортного засобу. Зробити це можна або самому, або разом із покупцем. Висновок, який вам видадуть фахівці, діятиме ще найближчі 10 днів.

Другим кроком вам потрібно звернутися до найближчого сервісного центру Міністерства внутрішніх справ, де адміністратор проведе перереєстрацію протягом 30 хвилин.

У продавця мають бути такі документи:

  • свідоцтво реєстрації транспортного засобу;
  • паспорт;
  • довідка платника податків;
  • висновок Експертної служби МВС про транспортний засіб.

Покупцеві треба взяти з собою ці:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Сам договір про купівлю-продаж оформляється безпосередньо у сервісних центрах МВС, головне не забути про свою копію. Після перереєстрації транспортного засобу новий власник отримує нове свідоцтво про реєстрацію авто та номерних знаків вже на своє ім’я.

Все, процедура завершена, і не потрібно нічого робити.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.