Новини

Чи можна пити безалкогольне пиво перед тим, як сідати за кермо

Share

У літню спеку, втомившись за кермом і зупинившись по дорозі передихнути десь біля вуличного кафе, торгового кіоску чи супермаркету, важко втриматися від спокуси купити попити не просто води, мінералки чи солодкого газування, а саме добре охолодженого пінного.

Але, зрозуміло, лише безвідповідальна людина дозволить собі алкоголь навіть із малим вмістом спирту, відповідаючи за своє МС, пасажирів та учасників дорожнього руху. А як щодо пива безалкогольного? Такого, де на етикетках зображена цифра 0?! Більшість за кермом його із чистою совістю вживає.

Чи є у «нульовому» пиві градус?

Так, є, як і у всіх безалкогольних напоях бродіння – тих же кефірі чи квасі. Так у квасі допустимо вміст спирту до 1,2% про. Якщо уважно вивчати етикетки, то частка алкоголю вказана абсолютно для всіх марок безалкогольного пива.

Але справа в тому, що така мала доза не робить небажаного при водінні автомобільного впливу на організм – людини не охоплює сонливість, він не втрачає координацію рухів, увага його не розсіюється. Єдина ознака, що вказує на те, що ви випили пивка – характерний запах, який ні з чим не переплутати, і тим більше його вчуть інспектори ДІБДР.

Тож пити чи не пити «нульове» пиво за кермом?

Оскільки безалкогольне пиво не змінює свідомості людини, тобто не впливає негативно на манеру водіння машини, всі питання впираються в способи визначення п’яних, що управляють ТЗ. А способи – це, по-перше, візуальний огляд інспектором ДПС, по-друге – проходження алкотестера, який, до речі, неодмінно покаже проміле навіть якщо водій прийняв 20 крапель спиртової настойки валеріани.

За законодавством РФ, для водія, керуючого ТЗ, у крові допустимо вміст алкоголю до 0,16 мг/л. Співробітник дорожньо-патрульної служби розповів про експеримент із безалкогольним пивом у зв’язку із зазначеним обмеженням.

Суть проведеного експерименту

Декілька людей випили по баночці 0,5л «нульового» пива, після чого всім їм запропонували одразу дихнути в трубку алкотестера. У всіх, незалежно від комплекції, показання виявилося не вищим за 0,10 мг/л. Таким чином, пояснив представник ДПС, усім їм за кермо можна!

Ну а тест, зроблений повторно через хвилин 5-10, алкоголь у крові вже не показав.

Таким чином, резюмуємо – пити пиво-нульовку за кермом можна. Але обережно – тому що, якщо нарветесь на співробітника ДІБДР надто принципового або не виспався, і через те злого і прискіпливого, то затримка в дорозі при перевірці вам забезпечена. Адже від вас буде запах алкоголю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Лужна Софія

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

Опублікував
Лужна Софія

Останні записи

Новий компактний кросовер Volkswagen помітили без камуфляжу

Фотошпигуни зафіксували Volkswagen Tera під час зимових тестів, і тепер можна повністю оцінити його дизайн.…

18.02.2025

Як обкатувати новий автомобіль, щоб продовжити його термін служби

Перші 5000 км визначають майбутню надійність та довговічність нового автомобіля, що зобов'язує до особливого підходу…

18.02.2025

Представлений новий Volvo XC60 з пневмопідвіскою та більш сучасною начинкою

Компанія Volvo оновила кросовер XC60, взявши за основу зміни, впроваджені у XC90. Автомобіль отримав нову…

18.02.2025

Toyota припиняє випуск популярних версій бестселера Corolla

Toyota Motor офіційно оголосила про завершення виробництва седана Corolla Axio E160 та універсала Corolla Fielder…

18.02.2025

Peugeot прискорює електрифікацію: нові моделі та стратегія на 2025 рік

Компанія Peugeot представила стратегію на 2025 рік, наголосивши на електромобілях, продуктивності та сталому розвитку. Новий…

18.02.2025

Volkswagen офіційно підтвердив, що Polo перетвориться на кросовер

Компанія Volkswagen офіційно підтвердила плани випуску нового компактного електричного кросовера, який має стати найдоступнішим у…

18.02.2025