Активне використання генераторів не призведе до дефіциту бензину та дизпалива в Україні навіть за повного блекауту. Незважаючи на популярність такого виду електрогенерації, його частка у споживанні автомобільного палива не сягає 15%. Однак до нестачі пального можуть призвести інші фактори.
Такого висновку дійшли аналітики Консалтингової групи “А-95”. За їх оцінками, найвищий попит на бензин для генераторів спостерігався у жовтні-листопаді 2022 року.
Тоді піковий попит на бензин не перевищив 6% ринку. Попит на дизельне паливо становив 10-11% від загального обсягу споживання в країні.
Тому обсяг споживання пального генераторами хоч і збільшився, але не настільки, щоб радикально вплинути на ринок. Навіть у разі блекауту експерти не вбачають серйозних проблем.
Три роки війни з РФ залишили відбиток на житті українців, і блокпости на дорогах стали…
7-місний кросовер Kia Carens продовжує залишатися одним із найбільш популярних автомобілів свого класу на індійському…
Однією з найбільш очікуваних новинок Toyota у сегменті позашляховиків найближчих років стане компактна модель, яка…
Німецький автоконцерн Audi оголосив, що наступне покоління його флагманських моделей стане ще дорожчим. Причина такого…
Новий Hyundai Palisade ще не встиг вийти в продаж, як вже розпочалась робота над позашляховою…
Rolls-Royce представив нову "заряджену" версію свого першого електричного купе – Black Badge Spectre. Ця модель…
Leave a Comment