Головна Новини Українці розкуповують ВАЗи та ЗАЗи — що сталося

Українці розкуповують ВАЗи та ЗАЗи — що сталося

Час читання: < 1 хв.
0

В Україні почали частіше купувати автомобілі українського та російського виробництва. На тлі війни та нульового розмитнення, що діяло з квітня по липень, наші водії все частіше виставляють ці автомобілі на продаж.

Так, частка оголошень із продажем авто від російської та радянської компанії АвтоВАЗ на вторинному ринку України складає 9,2%. До серпня цей показник тримався на рівні 7,9%, повідомляють «Факти.Life».

Автомобілі від ЗАЗ мають значно меншу частку на ринку уживаних авто в серпні – лише 2%. До останнього місяця літа цей показник був ще меншим – 1,6%.

Це означає, що поступова заміна цих автомобілів на західні припинилася. Експерти зазначають, що скасування нульового розмитнення сильно вплинуло на середній вік авто на ринку, що веде за собою низьку якість автопарку в Україні.

Самі процеси на ринку авто в нашій країні назвати позитивними складно – середній вік легковиків зростає, а найпопулярніші імпортні моделі піднялися в ціні. І хоча більшість подешевшала, це пов’язано зі зменшенням купівельних можливостей українців – продавати та купувати почали дешевші моделі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Дякуємо!

Тепер редактори знають.