Польща змінює правила транзиту автомобілів з України

0
407

Після того, як Україна підписала угоду з ЄС про перевезення вантажів автомобільним транспортом, Польща увійшла до списку країн, куди в’їжджають вантажівки Євро-3.

Це означає, що Польща дозволяє українським компаніям використовувати для комерційних перевезень вантажівки екостандарту Євро-3.

Варто зазначити, що при плануванні маршруту необхідно враховувати, що в кожній країні ЄС діють різні обмеження екологічного класу в залежності від типу місцевості, по якій проходить та чи інша транспортна магістраль.

«Проїзд до окремих населених пунктів чи міст може бути обмежений транспортним засобам не нижче ЄВРО-4 або ЄВРО-5, а в окремих районах Австрії – лише Євро-6. Слід також пам’ятати, що в ЄС є плата за користування транспортною інфраструктурою. країни , що залежить від екологічного класу транспортного засобу. Чим нижчий екологічний клас транспортного засобу, тим вищий тариф», – пояснюють в Укртрансбезпеці.

Зараз читають  Знову поворот: що відбувається з цінами на бензин, дизельне паливо та автогаз в Україні

Наразі Міністерство інфраструктури України веде переговори з представниками Франції та Швеції про доступ до вантажівок Євро-3.

Відповідно до екологічних стандартів, зазвичай мається на увазі набір цільових значень шкідливих викидів в атмосферу, яким повинен відповідати автомобільний двигун внутрішнього згоряння. З 2000 року в автомобілях запроваджено екологічний стандарт Євро-3.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.