Посилили вимоги до водіїв: що зараз робити не можна

0
3738

Після повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну наші громадяни були змушені евакуюватися за кордон, як правило, на власних автомобілях. Ось чому деякі країни ЄС відмовилися від вимоги мати для них «зелену політику». Але з 1 липня деякі правила для українців в ЄС відновлюються, зокрема правила оформлення «зеленого полісу» у Словаччині.

Про це повідомляється на порталі НБУ Фінансова грамотність України та пояснюється, як оформляється страховий поліс.

Ви можете отримати документацію онлайн

З 1 липня українські водії, які перебувають у Словаччині, повинні мати підтвердження страхування «зеленої карти». Їздити по країні без нього можна до 30 червня в рамках пільг, які надають нашим громадянам.

“У цей період Словацьке страхове агентство надало допомогу українським водіям. Агентство пообіцяло відшкодувати українським водіям усі збитки, завдані їм під час перебування в Словацькій Республіці, але не претендувало на відшкодування таких збитків”, – повідомили в НБУ.

Оформити «зелену карту» тепер рекомендують онлайн в українській страховій компанії. Вони опублікують файл у форматі PDF. При цьому це можна зробити на кордоні. Перелік затверджених страхових компаній, уповноважених надавати такі послуги, можна переглянути за посиланням.

Зараз читають  Штраф за створення аварійної ситуації в Україні: що потрібно знати

Загалом, міжнародний договір «зелена карта» передбачає відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю чи майну третьої особи внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Висновки можна зробити з таких термінів:

15 днів;
1 місяць;
2 місяці;
3 місяці;
4 місяці;
5 місяців;
6 місяців;
7 місяців;
8 місяців;
9 місяців;
10 місяців;
11 місяців;
один рік.
Якщо український водій потрапив у ДТП у Словаччині, він повинен повідомити про це свою страхову компанію та представництво словацької страхової компанії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.