Правила отримання прав водія в Україні зміняться вже через тиждень: що треба знати

0
977
UPG

В Україні через запровадження воєнного стану змінюють правила отримання посвідчення водія. Нові правила мають набути чинності вже 24 липня.

Як розповів під час брифінгу керівник сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко, тепер скласти іспит на водіння можна у будь-якому сервісному центрі, а не лише у тому, де проходили теоретичні заняття.

За його словами, це значно спростить можливості здобути права тим людям, які були змушені змінити місце проживання через війну.

“Зараз ми юридично закріпили можливість отримання такого посвідчення у будь-якому сервісному центрі МВС”, — сказав він.

Також Мойсеєнко зазначив, що законодавство відтепер дозволяє проходити теоретичні заняття через Zoom або аналогічні програми.

Після того, як нові правила набудуть чинності, процес підготовки нових водіїв буде розділений на дві частини — теоретичну та практичну.

Так майбутнім водіям доведеться пройти теоретичну підготовку, а потім звернутися до сервісного центру МВС для проходження іспиту, після якого вони мають звернутися до будь-якої автошколи для отримання практичних навичок.

За їхніми підсумками вони отримують свідоцтво, що дозволяє протягом двох наступних років звернутися до будь-якого сервісного центру МВС для проходження підсумкового іспиту та отримання прав водія.

“Фактично це стає гарантією безпеки на дорогах, оскільки до практичного навчання буде допущено осіб, які вже вивчили правила дорожнього руху”, — сказав Мойсеєнко.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.