Українцям дозволили користуватися національними водійськими правами в країнах ЄС

0
762
UPG

У зв’язку з необґрунтованим військовим вторгненням Росії в Україну Європарламент тимчасово дозволив використання українських посвідчень водіїв у країнах ЄС.

Про це повідомляється на сайті Ради Європи.

«Ми хочемо уніфікувати та спростити визнання водійських документів у державах-членах для українських біженців. Сподіваюся, це трохи полегшить їхнє повсякденне життя, поки ця неприйнятна війна не закінчиться», – заявив заступник постійного представника Чехії Ярослав Зайчек .

Визнання та обмін прав водіїв третіх країн не регулюється правилами ЄС, тому комісія внесла таку пропозицію на тлі масштабів та наслідків війни в Україні.

Термін дії визнання водійських документів буде прив’язаний до тимчасового захисту українських біженців, наданого 4 березня. З одного боку, таке рішення сприятиме соціальній та економічній інтеграції українських біженців у приймаючій країні, а з іншого – підтримуватиме високий рівень безпеки дорожнього руху в ЄС.

Регламент передбачає умови визнання національних прав водія та кваліфікаційних карток водіїв, продовження терміну їх дії, процедури перевірки у разі їх втрати або крадіжки, а також запобігання шахрайству або підробці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.