Чи небезпечний спиртовий бензин для авто

0
82

Хоча ситуація з паливом значно покращилася порівняно з квітнем-травнем, його, як і раніше, часто не вистачає, і тому багато автомобілістів готові купувати те паливо, яке є в наявності.

У числі цієї альтернативи – бензин з додаванням біоетанолу, або спирту, отриманого з рослинних елементів, що дає в результаті біопаливо або просто спиртовий бензин. Хоча його пропозиція на АЗС невелика, а ціна лише на 1-2 гривні нижча за “традиційний” бензин, він може стати непоганою заміною звичайному паливу.

Багатьох автомобілістів відлякує той факт, що мінімум на 30% біопаливо складається зі спирту, тобто речовини досить агресивної, яка роз’їдає гумові та пластикові деталі паливної системи.

Однак ця властивість спирту відома не тільки автовласникам, але і вченим та виробникам, саме тому при виробництві біопалива використовують спеціальну присадку, що підвищує значення кислотного параметра pH. Загалом цей показник повинен бути від 6 до 9 одиниць і такий спиртовий бензин фактично нічим не відрізняється від звичайного і може бути сміливо використаний у заправці авто.

Зараз читають  Ціни на бензин можуть зрости на 25%

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.