Запрацював новий сервіс для пошуку пального

0
2288

Українська IT-компания (команда розробників сервісів Gravitec.net та Piar.io) створила новий супер-швидкий та зручний спосіб пошуку пального, що об’єднує переваги усіх раніше створених сервісів!

Це Telegram-бот «VSU (Водійський сервіс України» (https://t.me/DriverServiceUABot), що збирає інформацію не тільки від АЗС, а й від автомобілістів, а також за запитом користувача моніторить наявність пального та сповіщає його про всі оновлення. До того ж, VSU bot веде Telegram-канал (https://t.me/DriverServiceUAInfo) по всіх містах України з можливістю коментування.
Як це працює?
Користувач, який шукає пальне, вносить дані для постійного моніторингу (тип пального, свою локацію), і щойно з’являється інформація щодо запиту, бот надсилає сповіщення. Користувач має змогу додатково перевірити отриману інформацію за відгуками в Telegram-каналі.
VSU bot працює і в інший бік — автомобілісти, які очікують в черзі на заправці, вносять інформацію про наявність пального в бот за допомогою простого інтерфейсу. Місто, заправка та її адреса визначаються автоматично. Користувачу достатньо вибрати зі списку тип пального, його ціну та довжину черги. Бот опрацьовує інформацію та додає її в Telegram-канал, де користувачі в реальному часі можуть додавати коментарі до опублікованого повідомлення.
Як користуватись ботом?
Щоб розпочати моніторинг пального:
перейдіть за посиланням — https://t.me/DriverServiceUABot
натисніть кнопку «Моніторинг»
керуйтесь підказками бота
Дивитись відео-інструкцію:
https://t.me/DriverServiceUAInfo/45
Щоб повідомити про наявність пального на АЗС:
перейдіть за посиланням — https://t.me/DriverServiceUABot
натисніть кнопку «Повідомити про пальне»
керуйтесь підказками бота
Дивитись відео-інструкцію:
https://t.me/DriverServiceUAInfo/46
Які результати роботи сервіса?
Лише за перші два дні роботи бот надіслав більше 5593 повідомлень користувачам в Києві:
1367 повідомлень про те, що в черзі менше 10 автомобілів;
2543 повідомлення про появу А-95 бензину;
1804 повідомлення про появу дизельного пального;
1246 повідомлень про появу газу.
Які переваги порівняно з іншими сервісами пошуку пального, такими як Lun.ua, PetrolAlertUA, Telegram-чати міст?
Зручний інтерфейс для пошуку, що дозволяє економити час та ресурс пристрою користувача.
Автоматичне та моментальне отримання інформації щодо пального відповідно до запиту і можливість перевірити його актуальність у Telegram-каналі.
Не потрібно вручну шукати наявність пального на карті та завантажувати багато інформації, як і читати довгі списки коментарів в Telegram-чатах/каналах по окремих містах.
Додатково. VSU bot — один з найоперативніших каналів отримання агрегованої інформації від АЗС та водіїв. В бот щохвилини додаються дані, отримані від АЗС про зміни щодо наявності пального. За словами розробників, в найближчі тижні функціональність сервісу буде значно розширено. Наприклад, будуть додані персональні фільтри по окремих ділянках міста (на основі geo-позиціонування), а також підписка на оновлення даних по конкретних АЗС. Буде надана можливість додавати дані про ті АЗС, яких немає в базі бота. З’явиться інформація по статусу «пальне закінчилось», а також багато іншого, що допоможе водіям якомога швидко та просто знаходити потрібне пальне за своїми власними параметрами.

Зараз читають  Через скасування безкоштовного розмитнення в Україні різко подорожчають автомобілі з пробігом

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.