Швидко подолати дефіцит палива в Україні не вийде

1
67
Головною проблемою у подоланні дефіциту палива залишаються самі водії.

Незважаючи на покращення ситуації з постачанням палива в Україну, на заправках досі спостерігаються чималі черги. Більшість українських автомобілістів не те що не їздять із порожнім баком, а ще й тримають парочку каністр із паливом про запас.

Однією з основних причин повільної боротьби з дефіцитом палива директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн вважає надто сильний ажіотаж серед населення. Так, багато людей стоять у чергах заради того, щоб залити бак до повного, а залишок злити в каністру “про запас”. Через такий підхід, на заправках утворюються величезні черги, хоча люди не мають критичної потреби в цьому бензині.

“Коли складаємо прогнозний баланс, все одно не розраховуємо на такий ажіотаж. Якщо підсумувати все, що постачають до Києва, це не дуже відрізняється від довоєнного рівня. Тобто пального везуть багато, але таке враження, що воно йде у суху землю… Ми бачимо цей приватний транспорт, і кожна машина з каністрою, тому не вдається так швидко ліквідувати дефіцит», – упевнений Куюн.

Зараз читають  Колишній завод Renault офіційно перейменували на «Москвич»

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

  1. Хiба так важко зробити лiмiт на споживаня палива пересiчним громодянинам и кожний буде розраховувать выкористання свого авто?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.