Правила для водіїв в Україні стануть ще жорсткішими: законопроєкти вже готові

0
786

Верховна Рада зареєструвала низку законопроєктів, якими планують посилити покарання за порушення правил дорожнього руху.

Як повідомляє газета «Сьогодні», мова йде про проєкти законів:

  • №7354 стосується встановлення нового порядку відповідальності за порушення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв ТЗ, порушення порядку державної акредитації шкіл, атестації фахівців та порядку оформлення або видачі прав.
  • №7026-1 передбачає збільшення штрафів за систематичні порушення правил дорожнього руху: від 3 до 5 правопорушень — удвічі, від 5 до 10 — вп’ятеро, понад 10 разів — позбавлення права керування транспортним засобом строком до 2 років. Під систематичним правопорушенням розуміється вчинення 3 та більше таких протиправних дій протягом року.
  • №6502 покликаний удосконалити облік штрафних балів, а саме — ввести систему нарахування штрафних балів за порушення ПДР, які зафіксовані не в автоматичному режимі, що тягне за собою тимчасове призупинення дії водійських прав до моменту повторного проходження курсу навчання і здачі теоретичного та практичного іспиту на знання правил.
Зараз читають  Названо штрафи для мотоциклів, мопедів та скутерів в Україні

Так, за словами заступника голови парламентського комітету з транспорту та інфраструктури, народного депутата Володимира Крейденка, війна в Україні не звільняє наших громадян від відповідальності та виконання правил дорожнього руху.

Попри це, як стверджує він, під час бойових дій у Київській області було чимало порушень ПДР, не працювали камери автофіксації, поліція забезпечувала безпеку від окупантів. Все це вплинуло на збільшення кількості ДТП.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.