Заряджати будь-які електромобілі на станціях Tesla Supercharger можна у ще п’ятьох країнах Європи

0
83

Tesla розширює присутність “відкритих” зарядних станцій Supercharger в Європі – на них можна заряджати не тільки електромобілі виробництва самої Tesla, але й тягові акумулятори машин інших виробників. Якщо раніше аналогічна програма діяла на деяких Supercharger у Нідерландах, Норвегії та Франції, то тепер зарядні станції Tesla стали доступні всім у Великій Британії, Іспанії, Швеції, Бельгії та Австрії.

З минулого року глава Tesla Ілон Маск (Elon Musk) говорить про розширення дії програми із зарядки будь-яких електромобілів на станціях Tesla в США, але яким чином проект буде реалізовано, поки не повідомляється. Там місцеві Supercharger використовують пропрієтарні порти Tesla, у той час як у Європі застосовується стандарт CCS2, який підтримує більшість місцевих електромобілів відповідно до місцевого законодавства. Більше того, північноамериканські електромобілі в своїй масі оснащені зарядними портами стандарту CCS1, а варіанти на кшталт Nissan Leaf – і зовсім стандарту CHAdeMO.

Жителі країн Європи, що беруть участь у пілотній програмі, можуть знайти сумісні зарядні станції у програмі Tesla. Якщо у володінні користувача є як Tesla, так і інший електромобіль, можна знайти в програмі Supercharger для кожного типу. Крім плати за електрику, власникам сторонніх транспортних засобів доведеться віддавати і додатковий збір, розмір якого також зазначається у додатку.

Зараз читають  Tesla Cybertruck перетворили на будинок на колесах

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.