Головна Новини Відома в Україні АЗС використовує схеми та продає російське паливо

Відома в Україні АЗС використовує схеми та продає російське паливо

0
1560

Найбільша в Європі нафтова компанія Shell Plc змішує російське паливо з тим, що виробили в ЄС. Це дозволяє не повідомляти, що дизельне паливо із Росії, але при цьому продовжувати його реалізовувати. Про це йдеться у матеріалі Bloomberg, повідомляє AgroNews.

Цей маневр лежить в основі зростаючого та непрозорого ринку змішаного російського дизельного палива та інших продуктів нафтопереробки, одного з багатьох, які нафтові компанії та трейдери використовують для забезпечення постачання російських енергоносіїв до Європи.

Європа утрималася від застосування будь-яких обмежень чи штрафів до купівлі російської нафти, газу чи вугілля, продаж нової суміші є цілком законним. Якби Shell та інші дотримувалися європейських правил буквально, вони могли б купувати вантажі 100-відсоткового російського походження.

Зараз читають  На ЛАЗ будуть виробляти електрокари

Але змішування – це зручний інструмент для компаній, щоб публічно говорити одне (поступово відмовлятися від російських молекул) та робити інше (купувати багато російських молекул). У випадку з Shell компанія внесла поправки до так званих загальних положень та умов своїх контрактів, щоб дозволити змішання з росією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.