Головна Новини Водіям розповіли, чому під час заправки автомобіля потрібно глушити двигун

Водіям розповіли, чому під час заправки автомобіля потрібно глушити двигун

0
689

Зупинившись біля бензоколонки, кожен водій зобов’язаний заглушити двигун, якщо він цього не зробить – співробітник АЗС обов’язково нагадає про це. Порушення техніки безпеки може призвести до проблем як для самих співробітників автозаправної станції, так і для водіїв.

У правилах експлуатації АЗС говориться, що під час заправки мотор транспортного засобу, що заправляється, повинен вимикатися. Протипожежні вимоги спираються на досвід АЗС минулих років.

То що створює небезпеку? Наприклад, запалення працює з перебоями, двигун троїть, а частина незгорілого палива викидається через вихлопну трубу з фонтаном іскор. Крім того, несправна система запалення може давати іскру на корпус. Пробиваються високовольтні дроти, «хандрять» котушки та інші технічні елементи. Якщо такий автомобіль заправлятиметься з працюючим мотором, то великий ризик того, що іскра з вихлопної труби або розряд статичної електрики призведе до займання парів палива від відкритого бака. Загалом, таке бувало неодноразово.

Зараз читають  В українців у воєнний час можуть забирати авто для потреб армії: як і в кого

Увімкнений під час заправки двигун може призвести до проблем і у самого транспортного засобу. Справа в тому, що на дні бензобаку є осад, який піднімається під час заправки. Двигун, що працює, може захопити частину цього бруду, яка осідає на захисному фільтрі. Через війну виникають перешкоди безперебійної роботи системи. Бруд не повністю уловлюється фільтром і може проникати далі через насос у паливну магістраль. І тут вона може осідати будь-де, зокрема і форсунках.

Саме тому на АЗС слід вимикати двигун автомобіля. По-перше, заради загальної безпеки, а по-друге, заради справності власної машини.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.