Tesla підняв ціни на Model 3 на 7000 євро у Німеччині

0
85

Найдоступніша модель Tesla отримує значне підвищення цін у Німеччині, що також позбавляє її найвищих державних пільг.

У середині березня Tesla збільшила вартість далекобійних та високопродуктивних комплектацій Model 3, але не змінила ціну базової моделі. Тепер Tesla збільшує ціну базової моделі з трохи менше 42990 євро до 49990 євро, тобто на 7000 євро, або на 17 відсотків.

Підвищення цін – не єдина погана новина, оскільки Model 3 тепер вважається “розкішним автомобілем” у Німеччині, вона не має права на найвищу державну субсидію на електромобіль, що ще більше збільшує вартість.

Зазвичай існує екологічний бонус у розмірі 9000 євро, з яких 6000 євро надходить від держави і 3000 євро від виробника. Проте Німеччина нещодавно запровадила новий закон, який знижує знижку до 5000 євро для будь-якого автомобіля вартістю від 40 000 до 65 000 євро, при цьому виробник вносить 2500 євро. Це на 1500 євро менше ніж раніше.

«Відсутні €500 від виробника можна знайти в ціні покупки в Tesla, а покупці, які бракують €1000 з державної субсидії, відчувають відразу, оскільки відшкодування після покупки буде просто нижче», — пише німецьке видання Stern. “Якщо скласти фактичні додаткові витрати, Tesla Model 3 тепер коштує на 8000 євро, або на 21 відсоток, дорожче, ніж раніше”, – йдеться у журналі.

Model 3 користується надзвичайно високим попитом, особливо в Німеччині, де в даний час вона найчастіше реєструється новим електромобілем. На сайті замовлень Tesla найдешевша модель 3 вказана з датою поставки у травні 2023 року.

Зараз читають  Компанія BYD представила конкурента Tesla Model 3

Німеччина також реорганізує свої субсидії на електричні та гібридні автомобілі, що підключаються на 2023 рік, а це означає, що покупці також можуть платити більше залежно від того, коли вони отримають свій автомобіль, оскільки заява про субсидії подається на дату реєстрації, а не на дату покупки. .

Tesla не назвала причину підвищення цін, але є багато факторів, які могли бути винні, крім високого попиту. Одним з них може бути той факт, що вартість нікелю різко зросла, через що виробникам електромобілів стало дорого виготовляти акумулятори.

Крім того, вартість сировини для всіх автовиробників зростає, а нестача мікрочіпів у всьому світі змушує деяких виробників постачати автомобілі без певних функцій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.