Уряд обмежив ціну преміального пального на АЗС

0
674

Ціни на паливо на АЗС знизилися на 5-10 гривень після ухвалених раніше податкових змін, тепер уряд обмежив ціну на преміальне паливо, щоб не допустити зловживань. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмігаль.

Раніше, 15 березня, Верховна Рада ухвалила закон, яким скасувала акцизи на пальне та знизила податок на додану вартість із 20% до 7%. Згодом Кабмін прийняв ухвалу, що дозволила обіг палива «Євро 3» та «Євро 4», щоб залучити додатковий ресурс для потреб Збройних Сил.

Шмігаль зазначив, що вже є результатом таких рішень: «Ціни знизилися на 5-10 гривень, а пальне знову з’явилося на багатьох АЗС. Із Європи в Україну поїхали тисячі тонн пального».

Зараз читають  В Україні підскочили ціни на бензин, дизпаливо та автогаз

У суботу, продовжив він, уряд своєю ухвалою обмежив ціну на так зване «преміальне пальне». Тепер вона не може більш ніж на 5% перевищувати ціни звичайного пального.

“Таким чином ми нівелюємо можливість для деяких АЗС ставити необґрунтовано високі ціни”, – пояснив прем’єр. Він зазначив, що така ціна дозволяє паливним компаніям отримувати справедливу маржу та продовжувати роботу.

Нагадуємо:

Після військового вторгнення Росії на територію України наша держава втратила майже весь імпорт пального. Йдеться про 80% внутрішнього споживання.

Як наслідок, на українському паливному ринку сталася криза, яка обмежує пропозицію пального у мережах АЗС.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.