Скільки коштує пальне в Польщі: в мережі з’явилися актуальні ціни

0
2200

Понад два мільйони українців виїхали у сусідню Польщу тікаючи від війни. Багато з них поїхали власними автомобілями. Та якщо громадський транспорт в більшості міст зробили безкоштовним для біженців, то от власне авто доводиться заправляти за повну вартість пального. В Польщі воно між іншим дорожче ніж в Україні. То які суми треба відкласти на заправку, якщо ви вирішили їхати закордон власним транспортом?

Середні ціни на бензин, дизель та газ у Польщі

Як і всюди, найдешевше обійдеться зріджений нафтовий газ, в Польщі його середня вартість 25 грн. Дорожче обходиться бензин А-95, і найдорожче дизель. Та давайте про все по-порядку.

Бензин А-95

Ціна за літр коливається від 43 до 46 грн, або 6-7 злотих. Найдешевшу ціну пропонує мережа АЗС ВР, а найдорожче на AVIA та Shell. Всі інші заправки пропонують плюс-мінус схожі розцінки, десь по середині між найдешевшим та найдорожчим тарифом.

Зараз читають  В Україні відома мережа АЗС змінила правила продажу палива

Дизель

Схожа ситуація й з дизелем. Найдешевша ціна на заправці ВР — майже 7 злотих, або 47,80 грн. Найдорожче коштує дизель на заправці Shell — 52,41 грн. На інших АЗС і на AVIA в тому числі ціна коливається в межах — 50 грн за літр.

Автогаз

Наразі є інформація про наявність автогазу лише на заправках Circle K. Ціна стабільна — 3,59 злотих, або 24,66 грн.

Бензин А-98

Цей бензин наразі доступний теж лише на АЗС Circle K. Ціна його між іншим суттєво зросла, порівняно з кількома місяцями раніше. Зараз, літр коштує 52 гривні, а раніше коштував близько 48 грн.

В Україні ціни на пальне подешевшали

В Україні ситуація більш менш стабільна, зараз ціни на бензин А-95 коливається в межах 33-35 грн, а на дизель приблизно 37 грн. Щодо наявності пального на заправках, то ситуація теж відносно стабільна.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua
ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.