Національна поліція України поповнила свій автопарк технікою вітчизняного виробництва. Правоохоронцям передали 400 ліфтбеків Skoda Rapid, зібраних на підприємстві Єврокар у селі Соломоново Закарпатської області. Про це повідомляє Автоцентр.
Skoda Rapid пофарбовані в кольори Нацполіції, забезпечені світлодіодними проблисковими маячками та іншим спецобладнанням. Ціна одного автомобіля – 372 тис. грн, вся партія обійшлася в 149 млн грн.
Автомобілі були доставлені відповідно до прописаних у тендері рядків, до 22 грудня 2017 року. Вони представлені в комплектації Active і оснащені 1,6-л бензиновими двигунами стандарту Євро-5 потужністю 110 к. с.
Отримання протоколу або постанови за порушення правил дорожнього руху - ситуація, яка викликає стрес у…
У Китаї стартував продаж нового седана Mercedes-AMG C 43 4MATIC 2025 року. Автомобіль виділяється переважно…
З настанням спеки багато водіїв вважають за краще не вмикати кондиціонер і відчиняють вікна, сподіваючись…
Розробка нових спортивних моделей компанії Toyota йде повним ходом, а список новинок у цьому сегменті…
У час, коли автовиробники активно просувають гібридні та електричні технології, не втрачають популярності й класичні…
Якщо придивитися до будь-якого сучасного кросовера або позашляховика зверху - можна помітити характерні ребра на…
View Comments
Если октавия відчизняне авто -тогда я француз * я там был однажды.*