Як відомо, аварійна світлова сигналізація використовується водіями не лише для того, щоб сказати «дякую». Правила дорожнього руху чітко регламентують використання аварійки на дорогах.
Розділ 9 ПДР містить чіткий перелік ситуацій, коли водій зобов’язаний включати аварійну світлову сигналізацію:
Нещодавно суд розглядав справу, коли водій не ввімкнув аварійку на місці зупинки поліцією. Водій отримав постанову за ч.2 ст.122 КУпАП, яка передбачає штраф за НЕ ВКЛЮЧЕННЯ СВІТЛОВИХ СИГНАВІВ НА ПОЧАТКУ РУХУ АБО ЗМІНИ НАПРЯМУ.
Суд розглянув матеріали справи і дійшов висновку, що ситуація, що склалася, не підпадає під дію статті. Для притягнення водія до відповідальності за не включення аварійки на місці зупинки поліцією має бути виписаний штраф за ст. 125 КУпАП.
Renault позбавить кросовери «спільного» двигуна з Mercedes-Benz. Французькі журналісти з'ясували, що 1,3-літровий агрегат лінійки TCe…
Найголовніше — звертатися лише до перевіреного автосервісу, який можна знайти за рекомендаціями друзів, колег, знайомих.…
Щоб зимові шини прослужили якнайдовше, головне — це використовувати їх лише в сезон. Не варто…
Прототип майбутнього Mercedes-Benz CLA встановив світовий рекорд за найдовшим 24-годинним пробігом на електромобілі. Завданням пілота було проїхати…
Баварський автовиробник BMW вже не вперше потрапляє на те, що занижує реальну потужність своїх автомобілів.…
Ferrari вже давно експериментує з електрифікацією своїх автомобілів, але досі не представила жодного чистого електрокара.…
Leave a Comment