В Україні внесли зміни у ПДР

0
71

Правила дорожнього руху в Україні змінюються досить часто, але це не дивно в умовах сучасного світу. Avtosota нагадує про нововведення у ПДР, які підготувала влада українцям у році, що минає.

Нововведення у дорожніх знаках та розмітці

Мабуть, найголовнішим нововведенням для українців стало запровадження нових актуальніших дорожніх знаків, а також оновленої розмітки. Класифікація доріг стала на одне визначення більшою – до регіональних, національних та міжнародних додалася територіальна траса.

Також було внесено зміну до швидкісного режиму руху автомобілем поза населеним пунктом: якщо частина дороги із зустрічним транспортом розмічена смугою, ширина якої 20 см (розмітка 1.2), то максимальна швидкість не повинна перевищувати 110 км/год.

Автофіксація порушень

Варто нагадати, що на дорогах України запрацювали камери з фото- та фідеофіксацією порушень правил дорожнього руху. За рахунок такої системи вже безліч водіїв отримали штрафи, зняті в автоматичному режимі.

Зараз читають  Масштабна аварія з 7 автомобілів у Києві - відео

Крім того, у столиці діє правило, що обмежує граничну швидкість транспортного засобу 50 км/год. Цей режим працюватиме до першого квітня.

Правила щодо велосипедного транспорту

Влада України також не забула подбати і про велосипедний транспорт. Так, у правилах з’явилися нові терміни: велосипедна доріжка, велосипедний переїзд та велосмуга. Крім цього, були введені нові знаки щодо цього виду транспорту, які сприятимуть безпечнішому пересування не лише велосипедистів, а й інших учасників руху.

Таким чином, всі нововведення в ПДР покликані зробити вулиці та дороги міст України більш комфортними та, найголовніше, безпечними.

Раніше ми писали, що в Україні планується пом’якшити покарання за оформлене з порушенням газобалонне обладнання в автомобілі. Суму штрафу хочуть зрізати вдвічі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.