Як створити бізнес для здійснення вантажоперевезень

0
53

Якщо ви відчуваєте в собі задатки бізнесмена і добре знаєтеся на темі вантажоперевезень, то напевно замислювалися про те, як відкрити власну справу. Ця тема є досить поширеною і добре затребуваною, а щоб офіційно відкрити свою справу, потрібно зареєструвати ФОП.

Вантажоперевезення по місту та області

Вантажне таксі включає кілька напрямків діяльності:

– транспортування майна громадян;

– розподіл товарів по торговій мережі міста;

– виконання різних замовлень: перевезення людей від транспортних вузлів до місця призначення, роздрібні заявки на привезення великої побутової техніки адресату, виконання завдань з доставки товарів, будматеріалів.

Як організувати вантажоперевезення: план дій

Складіть фінансовий план розвитку бізнесу. Для цього потрібно:

• виконати аналіз попиту на послугу у вашому населеному пункті;

• розрахувати витрати на створення автопарку та закупити автомобілі різного вантажопідйомності;

• знайти приміщення під офіс, закупити оргтехніку та меблі;

• прорахувати кількість найманого персоналу;

• визначитися з щомісячними витратами на виплату зарплати, придбання палива для автомобілів, техобслуговування, оплату комунальних послуг та оренду офісу;

• офіційно оформити свою діяльність, зареєструвавши компанію;

• найняти співробітників та почати здійснювати комерційні перевезення.

Транспортні послуги: визначити правильний КВЕД, який буде внесено до реєстру ОДРПОУ

КВЕД допомагає визначити, чим займається фірма. Розроблено спеціальні коди класифікації, які надають кожній зареєстрованій компанії. Вантажні таксі відносяться до підкласу 49.4 (сухопутні перевезення). Транспортування автомобільним транспортом входить до групи 49.41 (вантажі). Сюди включаються великогабаритні та маючі значну масу вантажі, матеріали навалом, насипом і в упаковці, використання машин із температурними спецумовами. Група 49.42 включає перевезення майна під час переїзду.

Зараз читають  У Європі продажі автомобілів впали до рівня 1996 року

Відповідно до Податкового кодексу України (ст. 185), підприємці оформлюють ІІ або ІІІ групу за єдиним податком, із щомісячними відрахуваннями 20% від суми доходу.

Як і кому пропонувати послуги вантажне таксі

Пріоритетна більшість користувачів мобільних телефонів шукають інформацію за допомогою інтернету. Потрібен електронний ресурс, який зможе приймати заявки цілодобово. Замовте створення сайту та його просування.

Початківцям буде корисно використовувати допомогу давно розкручених компаній, орієнтованих на виконання великих замовлень. Дрібні задачі вони віддають своїм колегам за відсоток від співпраці. Так само робить і київська компанія «Давай Переедем», яка ділиться замовленнями з новачками та менш успішними у бізнесі партнерами.

1. Продумайте своє рекламне просування. Чекати та сподіватися, коли замовлення почнуть приходити самі – безглуздо.

2. Використовуйте транспортні біржі, рекламу, вічні посилання, беріть участь у тематичних заходах міського та регіонального типу.

3. Заведіть групи у соцмережах, застосовуйте відеоформат просування, створіть блог із корисними матеріалами для користувачів.

4. Просіть залишати відгуки про роботу, рекомендувати у колі знайомих.

Перехід на новий фінансовий рівень вимагає вкладень часу та грошей, однак чим більше буде охоплена потенційна аудиторія, тим швидше транспортна компанія почне розвиватися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.