Вживане авто зі США невигідно привозитиме в Україну: названо причину

0
2353

Вартість автомобілів у США істотно збільшилася. У середньому ціна б/у авто зросла на 35%. Зростання вартості вживаних автомобілів спостерігається у всіх штатах.

Причиною збільшення вартості автомобілів є дефіцит нових машин у дилерських центрах. Перебої з постачанням нових авто виникли через дефіцит мікросхем, і закриття заводів виробників пов’язані з карантинними обмеженнями.

На початку листопада 2021 року середня ціна уживаних машин у США досягла 27 тисяч доларів, а зараз уже перевищує 27,5 тисяч доларів.

Ринок уживаних авто в США суттєво скоротився. Порівняно з початком року, наприкінці 2021 року обсяг ринку скоротився на 16%. При цьому кількість автомобілів у віці до 2-х років збільшується швидше, ніж від 2-х до 8-ми років.

Аналітики зазначають, що сезонність у коливанні цін зникла. Раніше ціни на автомобілі збільшувалися навесні та восени, а влітку – стабілізувалися. У 2021 році спостерігається тенденція до зростання цін на вживані авто незалежно від сезону.

Варто зазначити, що автомобілі з США користуються високим попитом серед українців. Тому підвищення цін в Америці безпосередньо стосується і України.

Зараз читають  Стало відомо, наскільки подорожчають автомобілі з пробігом в 2022 році

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.