Українці пересідають на дизельні авто

0
8836
UPG

Постійно зростаючі ціни на пальне, обмеження швидкісного режиму в Україні, світова тенденціяпереходу на екологічні види транспорту, дизельгейти – це те, що суттєво впливає на купівельний попит на авторинку. Чи піддаються такому впливу українські господарі «залізних коней» цікавилися журналісти видання AUTO—Consulting.

Минулого року на частку автомобілів з дизельними моторами у загальному обсязі продажів припало 40% – на 2% більше, ніж роком раніше. Зазначимо, що подібний показник був у Європі в далеких 2000-х.

Скандали, пов’язані з маніпуляціями автоконцернів даними про шкідливі викиди, призвели до того, що європейці стали відмовлятися від дизельних авто, і їх почали відправляти в Україну за привабливими цінами.

У нашій країні кількість автівок з дизельними двигунами збільшилася, зрештою, як і попит на них, і це попри те, що вартість дизпалива майже наздогнала ціну бензину.

Минулого року бензинових автомобілів купили на 2% менше. Електрокари в нас є непопулярними через свою дорожнечу і відсутність розвинутої системи зарядних станцій.

Їх частка в загальній структурі продажів – всього 0,5%. Але фахівці цьогоріч очікують зростання купівельного попиту на такі авто, бо їх дозволили завозити без сплати мита і акцизного збору.

Гібридні авто набирають популярність: якщо в 2016 році їх частка становила 1%, то в 2017-му – вже 2,5%.

Автівки з ГБО, наразі, втрачають клієнтів в Україні через подорожчання газу та його сумнівну якість. Ринкова частка цих авто у 2016-му — 9% в 2017 році лише 5%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.