Ford відкликає 115 тис. позашляховиків Ford Bronco Sport

0
606

Проблема із задніми гальмами в машинах 2021 модельного року і деяких авто 2022 може призвести до зменшення їх продуктивності, а також збільшення гальмівного шляху транспортного засобу.

Певні позашляховики Ford Bronco Sport і Escape , які мають однакову гальмівну систему, потрапили під кампанію відгуків у США, так як NHTSA визначило, що вони можуть не зупинятися на досить короткій відстані в деяких ситуаціях. Загалом 114 тис. 996 автомобілів, переважно машини 2021 модельного року і кілька автомобілів 2022 року, будуть відкликані з початку січня 2022 року. У компанії Ford заявили, що на сьогоднішній день не чули про будь-які пов’язані з цим дефектом нещасні випадки або травми.

Національне управління безпеки дорожнього руху ( NHTSA ) в США встановило причину в тому, що коефіцієнт тертя накладок заднього гальмівного супорта нижче від того, що зазначений у специфікації машин. Було виявлено, що для зупинки автомобіля знадобилося майже 192 метри за вимкненої технології регулювання гальмівного зусилля, порівняно з федерально регульованою відстанню 168 метрів.

Зараз читають  Влітку вийдуть останні автомобілі BMW з мотором V12

Ford Escape 2021-2022 модельних років використовує ту ж гальмівну систему, що і автомобіль Bronco Sport , тому тест на відповідність NHTSA теж відноситься до цього автомобіля. Причина, через яку не відгукуються на сервіс усі моделі Bronco Sport і Escape 2021 і 2022 років, полягає в тому, що ця проблема стосується лише машин, побудованих без датчика вакууму у вакуумному підсилювачі гальм.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.